Leagan electric si scaun de masa 2 in 1, Nomino, Bluetooth, telecomanda, 3 viteze de leganare, panou muzical, Beige
Descriere
Nomino este un sistem 2 in 1- scaun reglabil pentru servirea mesei si leagan electric reglabil pentru relaxarea si joaca bebelusului. Este un real ajutor pentru parinti si asigura confortul necesar copilului in timpul mesei si al siestei.
Folosit in 2 moduri diferite :
1. Leaganul este proiectat pentru bebelusi de la 0 – 6 luni ( maxim 9 kg ).
2. Scaunul de masa se poate folosi de la 6 – 36 luni ( maxim 15 kg ).
Caracteristici:
-Spatarul scaunului este reglabil in 3 pozitii diferite de inclinare, atunci cand este folosit ca scaun de masa si in 2 pozitii diferite de inclinare, atunci cand este folosit ca leagan.
- Scaunul este reglabil pe inaltime in 5 trepte. Pentru a se folosi ca leagan, trebuie pozitionat pe treapta cea mai de jos si fixat in sistemul de prindere.
- Masuta frontala reglabila de 3 pozitii, prevazuta cu 2 tavite detasabile: una pentru servit masa cu forma speciala pentru suport pahar/biberon, si cealalta pentru joaca – cand este folosit ca scaun de masa.
- Suport de picioare reglabil in 3 pozitii diferite de inclinare.
- 12 melodii, cu posibilitate de reglare a volumului, 3 viteze de leganare. Telecomanda inclusa si Conectare prin Bluetooth.
- Prezinta temporizator cu ajutorul caruia se poate regla timpul de leganare si melodie la 8, 15 si 30 minute.
- Este prevazut cu arcada cu jucarii din plus, detasabila.
- Mod silentios de leganare, atunci cand dorim sa adormim copilul
- Functioneaza conectat la priza.
- Scaun lat si confortabil, acoperit cu husa detasabila si lavabila din material textil moale. Este prevazut cu saltea suplimentara pentru sezut si spate.
- Centuri de siguranta cu prindere in 5 puncte. Separator anatomic pentru picioare. Scaunul este dotat cu 4 roti silentioase cu sistem de blocare, pentru a putea fi mutat usor.
- Plasticul este rotund si nu are margini taioase sau ascutite. Se pliaza compact pentru ocuparea unui spatiu cat mai mic de depozitare.
Omologare : 14988:2017+A2:2024

Caracteristici
| Culoare | Beige |
| cod_culoare | #E0D2D1 |
| Produs pentru | Unisex |
| Varsta recomandata | 0 Luni-3 Ani |
| Greutate maxima recomandata | maxim 15 kg |
| Tip produs | scaun de masa, leagan electric |
| Matrial | cadru din metal, material plastic de inalta calitate |
| Tip roti | 4 roti din plastic cu sistem individual de franare |
| Accesorii incluse | 2 tavite detasabile, salteluta suplimentara, telecomanda, husa detasabila |
| Centura de siguranta | cu prindere in 5 puncte |
| Caracteristici speciale | leagan: 0 luni+ maxim 9 kg, scaun de masa: 6 luni+ pana la 3 ani maxim 15 kg, panou electric de control, muzica si sunete, spatar reglabil, salteluta suplimentara, 2 tavite detasabile, arcada cu jucarii, alimentare la priza, telecomanda, pliere compacta |
| Greutate produs (kg) | 9.5 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 57x22.5x57 cm |
| Dimensiune produs pliat | 57x28x96 cm |
| Dimensiuni produs | 57x82x97 cm |
Opinii
Pareri Leagan electric si scaun de masa 2 in 1, Nomino, Bluetooth, telecomanda, 3 viteze de leganare, panou muzical, Beige
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.
