Leagan electric pentru bebelusi, Storky, Bluetooth, telecomanda, 5 viteze de leganare, potrivit 0-6 luni, Grey
Descriere
Leaganul electric Storky este conceput pentru odihna si relaxarea bebelusului. Designul ingenios ii ofera bebelusului o pozitie naturala care copiaza imbratisarea mamei, astfel pozitia confortabila ii genereaza o stare de bine si este linistit.
Functia de Bluetooth este ideala pentru a reda povestile sau melodiile preferate ale micutului.
Recomandat de la 0 luni pana la aprioximativ 6 luni.
Caracteristici :
Sezlongul poate fi utilizat si separate de baza. Se poate legana manual. Pentru ca balansoarul sa fie stabil, fixat piciorul de pe baza acestuia.
Functie Bluetooth: se conecteaza smartphone-ul la leagan (HA616), iar leaganul va reda muzica programata din telefon. Functie ideeala de a reda povestile sau sunetele preferate ale copilului.
Toate functiile pot fi controlate de la distanta si prin intermediul telecomenzii din dotare. Bateria la telecomanda este inclusa.
- Centura de siguranta cu prindere in 5 puncte, asigura bebelusul foarte bine in leagan, permitindu-va sa va relaxati in timp ce leaganul functioneaza. Datorita funcției TIMER, acesta poate fi programat sa oscileze timp de 8, 15 sau 30 de minute .
- Functioneaza conectat la priza cu ajutorul adaptorului inclus in pachet.
- Mod silentios de leganare, atunci cand dorim sa adormim copilul.
- 5 viteze de leganare. Dispune de 6 melodii, cu posibilitate de reglare a volumului.
- Fotoliul este prevazut cu plasa contra insectelor si copertina reglabila si detasabila.
- Leaganul este reglabil, avand 3 pozitii de inclinare. Reglarea modului de leganare si face cu ajutorul manerului de control situate in partea din spate a bazei, care se ridica si se deplaseaza spre stanga sau dreapta.
- Husa detasabila, moale, plusata si delicata cu pielea bebelusului. Prevazut cu salteluta detasabila pentru corp, din material plusat.
Omologare: EN 12790-2:2023, EN 62115, EN 71.

Caracteristici
| Culoare | Grey |
| cod_culoare | #D7D7D7 |
| Produs pentru | Unisex |
| Varsta recomandata | 0 Luni-6 Luni |
| Greutate maxima recomandata | maxim 9 kg |
| Tip produs | leagan electric |
| Matrial | cadru din metal, material plastic de inalta calitate |
| Accesorii incluse | telecomanda, cablu de alimentare, copertina cu jucarii |
| Centura de siguranta | cu prindere in 5 puncte |
| Caracteristici speciale | muzica si sunete, panou electric de control, copertina reglabila si detasabila, spatar si sezut reglabil pe 3 pozitii de inclinare |
| Greutate produs (kg) | 5.65 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 31x19x42 cm |
Opinii
Pareri Leagan electric pentru bebelusi, Storky, Bluetooth, telecomanda, 5 viteze de leganare, potrivit 0-6 luni, Grey
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.

