Patut leagan pentru papusi, din lemn, cu saltea reversibila inclusa, colectia Tulipe, Roz
Descriere
Ai grija de odihna papusii tale bebelus cu un patuț din lemn nou, frumos, usor si de inalta calitate. Acest patuț nou din lemn pentru papusi din colecția Tulipe este o modalitate minunata de a umple ore intregi de joaca benefica pentru cei mici.
Prezinta un design special cu lalele si un imprimeu in culori vibrante, o saltea asortata si are dimensiunea perfecta pentru majoritatea papusilor bebelus. Este foarte usor de asamblat si de mutat prin casa!
Principalele caracteristici:
Varsta recomandata: 3 ani si peste.
Include:
- 1 patuț din lemn serigrafiat cu un design special Tulipe in roz,
- o saltea cu un design special din colecție si multe alte detalii luxoase.
Dimensiuni aproximative ale patuțului: 24 cm inalțime, 28 cm lațime si 50 cm lungime.
Potrivit pentru papusi cu lungimea de pana la 48 cm.
Important: Papusa si accesoriile suplimentare nu sunt incluse.
Respecta standardele europene de siguranta. Va rugam sa pastrati aceste informatii pentru referinte ulterioare. Specificatiile, culorile si continutul pot varia fata de cele prezentate in ilustratie.
Caracteristici
| Culoare | Roz |
| cod_culoare | #FFC0CB |
| Produs pentru | Fetite |
| Varsta recomandata | 3 ani+ |
| Colectie | Tulipe |
| Tip produs | patut leagan pentru papusi |
| Matrial | lemn |
| Accesorii incluse | saltea inclusa |
| Greutate produs (kg) | 1.80 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 49x32x3.5 cm |
| Dimensiuni produs | 49.5x28x24 cm |
Opinii
Pareri Patut leagan pentru papusi, din lemn, cu saltea reversibila inclusa, colectia Tulipe, Roz
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.