Patut co-sleeper pentru papusi, reglabil pe inaltime, colectia Sophie, Roz
Descriere
Bucura-te de papusa ta chiar si in timp ce dormi, datorita acestui patut elegant si practic Sophie reglabil pe inaltime pentru papusi de la DeCuevas. Un spatiu nou cu inaltime reglabila pentru a se potrivi cu patul tau, loc pentru o papusa si detalii speciale de design perfecte pentru joaca imaginativa.
Principalele caracteristici:
Varsta recomandata: 3 ani si peste.
Include:
- 1 patut pentru papusi Sophie Sleep With Me, roz cu detalii gri,
- cadru cu inaltime reglabila, material captusit, funde captusite,
- nasturi decorativi din lemn, detalii brodate si multe alte detalii luxoase.
Dimensiuni aproximative ale patutului: 50 cm inaltime (reglabil la 48 sau 43 cm inaltime), 34 cm latime si 50 cm lungime.
Dimensiuni interioare aproximative: 33 cm latime si 48 cm lungime.
Important: Papusa si accesoriile suplimentare nu sunt incluse.
Respecta standardele europene de siguranta. Va rugam sa pastrati aceste informatii pentru referinte ulterioare. Specificatiile, culorile si continutul pot varia fata de cele prezentate in ilustratie.
Caracteristici
| Culoare | Roz |
| cod_culoare | #FFC0CB |
| Produs pentru | Fetite |
| Varsta recomandata | 3 ani+ |
| Colectie | Sophie |
| Tip produs | patut co-sleeper pentru papusi |
| Matrial | cadru metalic si material texti |
| Caracteristici speciale | reglabil pe inaltime |
| Greutate produs (kg) | 2 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 52x9x27.5 cm |
| Dimensiuni produs | 50x34x50 cm |
Opinii
Pareri Patut co-sleeper pentru papusi, reglabil pe inaltime, colectia Sophie, Roz
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.