Carucior tip umbrela pentru papusi, compact si practic, colectia Koala, Roz
Descriere
Bucura-te de iesiri distractive in familie in fiecare zi cu jucarii la fel de cool si realiste precum acest adorabil carucior pliabil Koala , perfect pentru dezvoltarea jocului imaginativ, atat de benefic pentru dezvoltarea celor mici.
Caruciorul are un design special Koala, cu fata unui animalut adorabil, culori delicate si un cadru pliabil pentru transport si depozitare usoara.
Principalele caracteristici:
Varsta recomandata pentru utilizare: 3 ani sau mai mult.
Pachetul include:
Carucior sport pentru papusi alb si roz cu imprimeu special cu linii Koala,
cadru pliabil, roti din plastic usor, manere ergonomice si curea de siguranta pentru bebelus.
Dimensiuni aproximative ale caruciorului pentru papusa:
- 56 cm inaltime pana la ghidon,
- 28 cm latime
- 42 cm lungime.
Carucior sport pentru papusi si bebelusi cu lungimea de pana la 48 cm.
Greutate aproximativa a articolului: 0.60 kg.
ATENTIE :
Papusa si accesoriile suplimentare nu sunt incluse.
Respecta standardele europene de siguranta. Va rugam sa pastrati aceste informatii pentru referinte ulterioare. Specificatiile, culorile si continutul pot varia fata de cele prezentate in ilustratie.
Caracteristici
| Culoare | Roz |
| cod_culoare | #FFC0CB |
| Produs pentru | Fetite |
| Varsta recomandata | 3 ani+ |
| Colectie | Koala |
| Tip produs | carucior papusi |
| Matrial | cadru metalic si material texti |
| Tip roti | plastic |
| Diametru roti | 7 cm |
| Caracteristici speciale | pliere compacta |
| Greutate produs (kg) | 1.20 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 10x11x64 cm |
| Dimensiuni produs | 28x42x56 cm |
Opinii
Pareri Carucior tip umbrela pentru papusi, compact si practic, colectia Koala, Roz
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.