Carucior tip landou pentru papusi, stil vintage, cu accesorii complete si maner reglabil, colectia Sophie, Roz
Descriere
Descoperiti caruciorul care combina eleganta, stilul și caracterul practic. Acest nou carucior pentru papuși este un adevarat lux pentru cea mai distractiva și inspirata joaca de tip „imitare”.
Noul carucior pliabil pentru papuși Sophie cu umbrela de la DeCuevas este o piesa foarte speciala, cu culorile și designul magic al liniei Sophie, roti mari, în stil clasic și dimensiunea ideala pentru cea mai speciala papușa bebeluș.
Principalele caracteristici:
Varsta recomandata: 3 ani și peste.
Include:
- 1 carucior pentru papuși Sophie roz cu detalii albe și gri, cadru pliabil,
- ghidon reglabil pe înaltime, suspensie, material captușit, funde captușite, detalii brodate,
- nasturi decorativi din lemn natural, copertina cu tensionatoare, roti mari acoperite cu spuma, husa cu buzunar mic,
- geanta asortata cu manere din lemn natural și o tava de depozitare din plastic captușita cu material asortat.
Dimensiunile aproximative ale caruciorului pentru papuși: 93 cm înaltime, 72 cm latime și 80 cm lungime.
Inaltimea aproximativa a ghidonului: 81 cm.
Dimensiuni aproximative ale interiorului landoului: 47 cm lungime și 25 cm latime.
Important: Papusa si accesoriile suplimentare nu sunt incluse.
Respecta standardele europene de siguranta. Va rugam sa pastrati aceste informatii pentru referinte ulterioare. Specificatiile, culorile si continutul pot varia fata de cele prezentate in ilustratie.
Caracteristici
| Culoare | Roz |
| cod_culoare | #FFC0CB |
| Produs pentru | Fetite |
| Varsta recomandata | 3 ani+ |
| Colectie | Sophie |
| Tip produs | carucior papusi |
| Matrial | cadru metalic si material texti |
| Tip roti | spuma EVA, plastic |
| Diametru roti | 25 cm |
| Caracteristici speciale | pliere compacta, maner reglabil, roti mari |
| Greutate produs (kg) | 4.90 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 61x16.5x37 cm |
| Dimensiune produs pliat | 60x42x40 cm |
| Dimensiuni produs | 42x80x81/93 cm |
Opinii
Pareri Carucior tip landou pentru papusi, stil vintage, cu accesorii complete si maner reglabil, colectia Sophie, Roz
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.