Carucior tip landou pentru papusi, stil vintage, cadru metalic si material textil, saltea inclusa, colectia Tulipe, Roz
Descriere
Bucura-te de stilul clasic cu acest frumos carucior pentru papusi Tulipe Vintage, un carucior de jucarie foarte special datorita dimensiunii, designului si nivelului ridicat de detalii realiste.
Mult mai mult decât un simplu carucior pentru papusi, stilul sau clasic ii va inspira pe cei mici in noile lor aventuri in timpul jocului imaginativ.
Principalele caracteristici:
Vârsta recomandata: 3 ani si peste.
Include:
- carucior pentru papusi Tulipe roz cu un imprimeu special cu lalele,
- geanta asortata si copertina pliabila,
- cos de depozitare dedesubt,
- roți clasice mari din spuma,
- saltea, landou din plastic cu tensionatoare, detalii brodate,
- husa cu un buzunar mic si multe alte detalii luxoase.
Dimensiuni aproximative ale caruciorului pentru papusi: 70 cm inalțime, 28 cm lațime si 80 cm lungime.
- inalțimea aproximativa a ghidonului: 68 cm.
Dimensiuni aproximative ale interiorului landoului: 50 cm lungime si 25 cm lațime.
Important:
Papusa si accesoriile suplimentare nu sunt incluse.
Respecta standardele europene de siguranța.
Va rugam sa pastrați aceste informații pentru referințe ulterioare. Specificațiile, culorile si conținutul pot varia fața de cele prezentate in ilustrație.
Caracteristici
| Culoare | Roz |
| cod_culoare | #FFC0CB |
| Produs pentru | Fetite |
| Varsta recomandata | 3 ani+ |
| Colectie | Tulipe |
| Tip produs | carucior papusi |
| Matrial | cadru metalic si material texti |
| Tip roti | spuma EVA, plastic |
| Diametru roti | 25 cm |
| Accesorii incluse | saltea inclusa |
| Caracteristici speciale | cadru metalic, roti mari |
| Greutate produs (kg) | 3.30 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 32.5x21x61 cm |
| Dimensiuni produs | 28x80x68/70 cm |
Opinii
Pareri Carucior tip landou pentru papusi, stil vintage, cadru metalic si material textil, saltea inclusa, colectia Tulipe, Roz
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.