Carucior pentru papusi 3 in 1, contine landou, parte sport, port-bebe, geanta, maner reglabil, colectia Sophie, Roz
Descriere
Cea mai tare distractie si posibilitati nesfarsite de joaca ii asteapta pe micutii tai, papusa lor si acest frumos carucior pliabil pentru papusi Sophie 3 in 1 de la DeCuevas.
Acest carucior este plin de detalii de inalta calitate in designul sau, cum ar fi funde, nasturi si multe altele, ideal pentru a adauga o nota de realism celor mai complete si creative jocuri de rol pentru cei mici din casa.
Principalele caracteristice:
Pot face plimbari in familie in modul carucior, il pot folosi ca si carucior sau pot folosi landoul pentru un transport manual si versatil al papusii. Bucura-te de toate detaliile, culorile si posibilitatile de joaca - un 3 in 1 cu adevarat unic.
Varsta recomandata: 3 ani si peste.
Include:
- 1 carucior pentru papusi Sophie 3 in 1 roz cu detalii albe si gri, convertibil in carucior sau marsupiu.
- caracteristicile includ un cadru pliabil, ghidon reglabil pe inaltime, roti fata pivotante, material captusit, funde captusite,
- detalii brodate, nasturi decorativi din lemn natural, roti acoperite cu spuma, o husa cu un buzunar mic, o geanta asortata cu manere din lemn natural si o tava de depozitare din material asortat.
Dimensiunile aproximative ale caruciorului pentru papusi: 75 cm inaltime, 40 cm latime si 75 cm lungime.
Inaltimea aproximativa a ghidonului: 72 cm.
Dimensiunile aproximative ale interiorului landoului: 48 cm lungime si 25 cm latime.
Important: Papusa si accesoriile suplimentare nu sunt incluse.
Respecta standardele europene de siguranta. Va rugam sa pastrati aceste informatii pentru referinte ulterioare. Specificatiile, culorile si continutul pot varia fata de cele prezentate in ilustratie.
Caracteristici
| Culoare | Roz |
| cod_culoare | #FFC0CB |
| Produs pentru | Fetite |
| Varsta recomandata | 3 ani+ |
| Colectie | Sophie |
| Tip produs | carucior papusi |
| Matrial | cadru metalic si material texti |
| Tip roti | plastic, spuma EVA |
| Diametru roti | spate: 17.5 cm, fata: 14 cm |
| Accesorii incluse | port bebe inclus |
| Caracteristici speciale | maner reglabil pe inaltime |
| Greutate produs (kg) | 3 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 36x22.5x52 cm |
| Dimensiune produs pliat | 70x42x33 cm |
Opinii
Pareri Carucior pentru papusi 3 in 1, contine landou, parte sport, port-bebe, geanta, maner reglabil, colectia Sophie, Roz
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.