Carucior clasic pentru papusi, design compact, saltea inclusa, ideal pentru copii mici, colectia Sophie, Roz
Descriere
Surprinde-i pe cei mici cu un carucior de jucarie nou si elegant!
Acest carucior distractiv pentru papusi din linia inovatoare Sophie are dimensiunea si designul perfecte pentru copii mici.
Usor de manevrat, acest carucior DeCuevas, Sophie este o adevarata bijuterie pentru o joaca imaginativa completa si inspiratoare.
Principalele caracteristici:
Fabricat din materiale durabile si de inalta calitate, prezinta culori vibrante pentru a capta atentia copiilor si ofera multe alte avantaje, cum ar fi roti silentioase, o geanta frumoasa asortata si multe alte surprize.
Varsta recomandata: 3 ani si peste.
Include:
- 1 carucior pentru papusi Sophie roz cu detalii albe si gri,
- material captusit, funde captusite, detalii brodate, nasturi decorativi din lemn natural,
- geanta asortata cu manere din lemn natural,
- cos de depozitare din material textil, saltea, husa cu buzunar mic,
- roti acoperite cu spuma si multe alte detalii luxoase.
Dimensiunile aproximative ale caruciorului pentru papusi: 60 cm inaltime, 35 cm latime si 50 cm lungime.
inaltimea aproximativa a ghidonului: 56 cm.
Dimensiunile aproximative ale interiorului landoului: 41 cm lungime si 24 cm latime.
Important: Papusa si accesoriile suplimentare nu sunt incluse.
Respecta standardele europene de siguranta. Va rugam sa pastrati aceste informatii pentru referinte ulterioare. Specificatiile, culorile si continutul pot varia fata de cele prezentate in ilustratie.
Caracteristici
| Culoare | Roz |
| cod_culoare | #FFC0CB |
| Produs pentru | Fetite |
| Varsta recomandata | 3 ani+ |
| Colectie | Sophie |
| Tip produs | carucior papusi |
| Matrial | cadru metalic si material texti |
| Tip roti | plastic, spuma EVA |
| Diametru roti | 11 cm |
| Accesorii incluse | saltea inclusa |
| Greutate produs (kg) | 2.40 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 45x11x32 cm |
| Dimensiuni produs | 35x50x56/60 cm |
Opinii
Pareri Carucior clasic pentru papusi, design compact, saltea inclusa, ideal pentru copii mici, colectia Sophie, Roz
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.