Papusa reborn Elsa, 42 cm, pictata manual, corp textil si membre din vinil, cu accesorii incluse
Descriere
Papusa reborn hiperrealista Guca Elsa este o papusa de 42 cm. Are un corp din material textil si membre din vinil. Este imbracata intr-un tricou bej cu maneca lunga, cu mici modele roz pentru copii, chilotei roz si o vesta roz pufoasa cu gluga, cu stelute stralucitoare. De asemenea, vine cu un scutec, pantofi roz si un biberon.
Principalele caracterictici:
- Corp textil moale si membre din vinil. Papusile noastre Reborn sunt fabricate din silicon, pe langa vinil si par natural. Aceste materiale ne ajuta sa creem cele mai hiperrealiste papusi de pe piata, exact ca un bebelus adevarat.
In interiorul cutiei veti gasi un certificat de autenticitate, un certificat de nastere, o brosura de ingrijire si un mic catalog unde puteti vedea mult mai multe modele.
- Nume: Elsa
- Dimensiune: 42 cm
- Greutate aproximativa: 2,2 kg.
- Corp textil, moale si membre din vinil, ochii pictat manual. Pictat manual.
Imbracaminte si accesorii incluse:
- Tricou cu imprimeu, vesta cu gluga si blanita, caciula roz din lana, adidasi roz, paturica si biberon.

Intretinere Produs
ATENTIE : Respecta standardele europene de siguranta! Nu utilizati parfum sau produse care contin alcool.Evitati frecarea de tesaturi sau produse care pot scurge cerneala; daca se intampla acest lucru, petele de pe papusa reborn nu pot fi indepartate. Nu-i trage de gene si evita frecarea. Nu il expuneti la temperaturi extreme, fie ca este cald sau rece.
Siguranta Produs
Fabricat in Spania.Papusile noastre lucrate manual si pictate manual sunt fabricate din cele mai fine materiale si intotdeauna in conformitate cu reglementarile in vigoare. In plus, detinem un brevet spaniol pentru utilizarea parului natural legat manual. Toate acestea ne-au garantat obtinerea certificarilor de calitate emise de AIJU (Institutul Tehnologic pentru Produse si Agrement pentru Copii)
Caracteristici
| Culoare | multicolor |
| cod_culoare | #E31C1A, #F3C931, #00FF00, #0000FF |
| Produs pentru | Fetite |
| Varsta recomandata | 3 Ani+ |
| Colectie | Guca Reborn |
| Tip produs | papusa hiperrealista |
| Matrial | vinil, textil |
| Accesorii incluse | paturica si biberon, adidasi roz, caciula roz din lana, vesta cu gluga si blanita, tricou cu imprimeu |
| Caracteristici speciale | corp textil, moale si membre din vinil, fara par, ochii pictati manual. Pictat manual. |
| Greutate produs (kg) | 2.200 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 46.5x20x30 cm |
| Dimensiuni produs | 42 cm |
Opinii
Pareri Papusa reborn Elsa, 42 cm, pictata manual, corp textil si membre din vinil, cu accesorii incluse
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.