Carucior sport ultrausor, Zozu, pliere cu o mana, 5.8 kg, pana la 22 kg, Pink
Descriere
Caruciorul sport ultrausor Zozu, usor manevrabil cu un design modern si practic, care cu siguranta va fi pe placul tuturor.
Este caruciorul perfect pentru plimbarea cu cei mici, pentru cumparaturi si este ideal pentru calatorii.
Este un carucior copii recomandat pentru nou-nascuti pana la varsta de 4 ani sau maxim 22 kg.
Caracteristici:
- cadru din metal cu un design modern si practic, rubust si foarte rezistent.
- spatar reglabil in multiple pozitii de inclinare, pana la pozitia de somn.
- copertina reglabila si extensibila, cu protectie solara. Material tratat UV.
- copertina este prevazuta cu viziera transparenta din tull, ce permite supravegherea copilului.
- suport reglabil pentru picioare. Bara frontala de protectie.
- roti frontale pivotante din spuma EVA, prevazute cu suspensii.
- roti spate fixe din spuma EVA, prevazute cu suspensie si sistem de franare.
- centuri de siguranta cu prindere in 5 puncte.
- cos incapator pentru cumparaturi.
Se pliaza tip carte cu o singura mana, si ocupa spatiu redus de depozitare:
1. Actionati frana caruciorului.
2. Pliati copertina la maxim.
3. Eliberati clama de siguranta din spatele sezutului.
4. Apasati si tineti apasat butonul manerului superior spre stanga, apoi apasati butonul din spate si eliberati manerul. Caruciorul este pliat in mod automat, iar dumneavoastra nu va ramane decat sa fixati centura anti-desfacere.
Omologare: EN 1888-2:2018 + A1:2023

Caracteristici
| cod_culoare | #FFC0CB |
| Culoare | Pink |
| Produs pentru | Fetite |
| Varsta recomandata | 0 Luni-4 Ani |
| Greutate maxima recomandata | maxim 22 kg |
| Tip produs | Carucior sport |
| Matrial | cadru din metal, material textil de inalta calitate |
| Tip roti | din spuma EVA |
| Diametru roti | fata 15 cm / spate 17 cm |
| Accesorii incluse | suport pahar |
| Centura de siguranta | cu prindere in 5 puncte |
| Caracteristici speciale | pliere cu o singura mana, tip carte, copertina din material textil tratat UV cu factor de protectie 50+, roti cu suspensie |
| Greutate produs (kg) | 5.8 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 41x17x65 cm |
| Dimensiune produs pliat | 47x69x25 cm |
| Dimensiuni produs | 47x84x103 cm |
Opinii
Pareri Carucior sport ultrausor, Zozu, pliere cu o mana, 5.8 kg, pana la 22 kg, Pink
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.