Carucior set 3in1, Aria, cosulet auto Aria Luxe 40-87 cm inclus, Green
Descriere
Caruciorul Set Aria 3in1 este solutia completa pentru parintii care cauta versatilitate si functionalitate intr-un singur sistem. Cu un design ingenios 3 in 1, acest carucior ofera tot ceea ce aveti nevoie pentru a va bucura de plimbari confortabile alaturi de micutul dumneavoastra, incepand de la nastere si pana la varsta de 4 ani.
Potrivit pentru copii cu varsta cuprinsa intre 0 luni si 4 ani, maxim 22 kg.
Iata caracteristicile acestui carucior multifunctional:
Cadru usor din aluminiu cu 4 roti mari.
- mecanism de pliere facil, tip carte cu maner imbracat in PU leather, reglabil pe inaltime.
- cos incapator pentru bagaje.
- Rotile din fata sunt fixe sau pivotante si rotile din spate sunt prevazute cu frana centralizata. Rotile sunt foarte silentioase, din material EVA (Etilen Vinil Acetat), renumit pentru capacitatea de absorbtie socuri.
Partea sport reversibila
Spatarul reglabil in 3 pozitii si suportul pentru picioare reglabil, asigura confortul optim pentru copil pe tot parcursul cresterii. Poate fi montat cu fata sau cu spatele la parinte, avand acoperitoare de picioare pentru vreme rece.
- centuri de siguranta cu prindere in 5 puncte.
- bara de protectie este detasabila, invelita in husa din PU leather.
- se poate monta cu fata sau cu spatele la parinte – reversibil. Prevazut cu acoperitoare de picioare pentru vreme rece.
- copertina reglabila, prevazuta cu sectiune de ventilare si fermoar pentru prelungire.
- husa detasabila, placuta la atingere, cu umplutura densa si moale pentru confort sporit.
Landou
Conceput special pentru nou-nascuti, cu un cos rigid ce protejeaza bebelusul si o salteluta interioara groasa, detasabila si lavabila pentru confort sporit.
- potrivit pentru copii cu o greutate maxima de 9 kg.
- prevazut cu acoperitoare de picioare pentru vreme rece, cu protectie anti-vant.
- calitate foarte buna si moale a materialului textil, placut la atingere.
- copertina este ajustabila, prevazuta cu sectiune de ventilare si fermoar pentru deschidere; dispune de protectie reglabila impotriva vantului.
Geanta pentru accesorii carucior este tip rucsac, oferind un spatiu interior generos si comoditate maxima parintelui.
Cosulet Auto Aria Luxe ( inaltime copil 40-87 cm) :
Cosuletul auto confortabil si usor de manevrat poate fi montat in masina cu fata contrar directiei de mers, asigurand siguranta bebelusului in timpul calatoriilor. Este dotat cu centuri de siguranta cu prindere in 3 puncte si set de adaptoare pentru montare pe cadru. Include si salteluta interioara pentru nou-nascut.
- tetiera reglabila pe inaltime in 7 pozitii.
- copertina ajustabila si maner pentru transport.
Cu omologarea conform standardului EN 1888-2:2018+A1:2022, puteti avea incredere ca acest carucior respecta cele mai inalte standarde de siguranta si calitate. Indiferent de necesitatile dumneavoastra si de etapa de dezvoltare a copilului dumneavoastra, caruciorul set Aria 3in1 este solutia completa pentru plimbari comode si placute in fiecare zi.
Diametru roti: fata 17 cm / spate 26 cm
Dimensiuni : deschis 59 x 94 x 120 cm; pliat 59 x 68 x 30 cm

Caracteristici
| Culoare | Green |
| cod_culoare | #00FF00 |
| Produs pentru | Unisex |
| Varsta recomandata | 0 Luni-4 Ani |
| Greutate maxima recomandata | maxim 22 kg |
| Tip produs | Carucior set |
| Matrial | material textil de inalta caliatate, cadru din aluminiu |
| Tip roti | din spuma EVA |
| Diametru roti | fata 17 cm / spate 26 cm |
| Centura de siguranta | cu prindere in 5 puncte |
| Accesorii incluse | cos auto inclus, geanta pentru mama, acoperitoare de picioare |
| Caracteristici speciale | cos auto cu tetiera reglabila, maner reglabil pe inaltime, pliere compacta |
| Greutate produs (kg) | 20 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 52x50x87 cm |
| Dimensiune produs pliat | 59x68x30 cm |
| Dimensiuni produs | 59x94x120 cm |
Opinii
Pareri Carucior set 3in1, Aria, cosulet auto Aria Luxe 40-87 cm inclus, Green
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.