Olita pliabila de voiaj 2in1, Lucy, cu functie reductor WC, include geanta de transport si 20 saci de unica folosinta, Grey
Descriere
Olita pliabila de voiaj 2in1, Lucy, cu functie reductor WC, include geanta de transport si 20 saci de unica folosinta.
Aceasta olita de calatorie portabila este conceputa pentru a fi folosita oricand si oriunde. Cu structura stabila in 4 puncte si designul anti-alunecare, aceasta toaleta mobila este extrem de sigura pentru bebelusi. Designul ergonomic se potriveste curbei coapsei, oferind confort maxim si ajutand la cultivarea obiceiurilor sanatoase de toaleta.
Principalele caracteristici:
Poate fi deschisa sau pliata rapid in doar cateva secunde si depozitata intr-o geanta portabila inclusa in set.
Cu design compact, nu ocupa mult spatiu, ceea ce o face ideala pentru calatoriile zilnice. Indiferent daca mergi intr-o excursie sau vizitezi un parc, aceasta olita portabila de calatorie este un articol obligatoriu. Usor de curatat si igienizat.
Recomandari de folosire:
1. Olita portabila:
Cand este utilizata in acest mod, picioarele se blocheaza cand sunt deschise. . Este potrivita copiilor incepand de la 8 luni si poate sustine pana la 15 kg.
2. Reductor:
Olita se transforma cu usurinta in reductor pentru toaleta prin pozitionarea orizontala a picioruselor. Este potrivit pentru copii mai mari de 2 ani si poate sustine o greutate de pana la 15 kg; nu aluneca, este durabil si confortabil.
Este fabricata din PP alimentar, inodor si durabil, asigurand siguranta copiilor mici. PP si TPE, material non-toxice si non-alergice.
Varsta recoandata 8 luni-3 ani.
Include geanta de transport si o rola 20 saci de unica folosinta.
Important: Nu lasaţi niciodată copilul nesupravegheat.

Caracteristici
| Culoare | Grey |
| cod_culoare | #D7D7D7 |
| Produs pentru | Unisex |
| Varsta recomandata | 8 Luni-3 Ani |
| Greutate maxima recomandata | maxim 15 kg |
| Tip produs | olita pliabila, reductor |
| Matrial | material plastic de inalta calitate |
| Accesorii incluse | 20 saci de unica folosinta |
| Caracteristici speciale | usor de curatat, trecere usoara de la olita la reductor |
| Dimensiune produs in ambalaj | 27x15x29 cm |
| Dimensiune produs pliat | 27x9.5x29 cm |
| Dimensiuni produs | 26.5x15x28.5 cm |
Opinii
Pareri Olita pliabila de voiaj 2in1, Lucy, cu functie reductor WC, include geanta de transport si 20 saci de unica folosinta, Grey
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.