Cadita bebe, 84 x 48 x 30 cm, Little Stars, Blue
Descriere
Cadita bebe Lorelli de 84 cm, este special conceputa atat pentru confortul si siguranta bebelusului, cat si pentru o intrebuintare cat mai practica si facila pentru parinti. Potrivita pentru copii cu varsta cuprinsa intre 0 si 36 luni.
Cadita poate fi folosita cu reductor din plastic sau suport bebe tip hamac. Suportii Lorelli tip hamac se achizitioneaza separat – cod produse: 1013098; 1013096.
Caracteristici:
Cadita baie bebe de 84 cm. Optional se pot achizitiona suportii Lorelli tip hamac (cod produse: 1013098; 1013096) potriviti pentru acest model de cadita.
- Are 2 suporti pentru produsele de igiena- solutie excelenta pentru un copil nou-nascut, potrivita pana la varsta de 36 luni.
Este fabricata din plastic de inalta calitate non-toxic si non-alergic, cu margini rotunjite si finisate perfect, in conformitate cu standardul European EN17072:2018.
Se poate curata usor cu detergent delicat si apa.
Incarcare maxima a caditei: 15 kg.
Mod de utilizare:
* De la 0-6 luni, se aseaza copilul ȋn cadita ȋn pozitia ‘’culcat’’, folosind reductorul sau hamacul achiziţionat separat.
* De la 6-36 luni pentru comoditatea copilului se recomandă asezarea ‘’in sezut’’, prin ȋndepărtarea reductorului sau hamacului.
Atentie! Utilizarea acestui produs necesita supravegherea unui adult. Nu este o jucarie!
Dimensiuni cadita: 84 x 48 x 30 cm.
Caracteristici
| Culoare | Little Stars Blue |
| cod_culoare | #0000FF |
| Produs pentru | Baieti |
| Varsta recomandata | 0 Luni-36 Luni |
| Greutate maxima recomandata | maxim 15 kg |
| Tip produs | cada bebe |
| Matrial | material plastic de inalta calitate, non toxic si non alergic |
| Caracteristici speciale | 2 suporturi incorporate pentru sapun |
| Greutate produs (kg) | 0.95 kg |
| Dimensiuni produs | 84x48x30 cm |
Opinii
Pareri Cadita bebe, 84 x 48 x 30 cm, Little Stars, Blue
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.