Cadita bebe 84 cm, Disney, Mickey Love, Light Blue
Descriere
Tehnologia IML (IN-MOLD LABELING) integrează decorarea de înaltă calitate direct în produs. Decorul devine o parte integrantă a articolului, datorită căruia decorul nu este zgâriat! Cada de baie de 84 cm cu dop de scugere si personaje Disney.
Caracteristici:- Cada cu dimensiunea de 84 cm este o solutie excelenta pentru un copil nou-nascut.
- Realizata din plastic de calitate inalta, non-toxic si non alergic.
- Cadita are incorporate 2 suporturi speciale pentru asezarea sapunului, buretelui sau a altor produse de igiena.
- Poate fi curatata cu usurinta cu detergent delicat si apa.
- Cadita are desene amuzante, cu diferite personaje animate.
- Dimensiuni produs: 84x49x30 cm
Atentie : Utilizarea acestui produs necesita supravegherea unui adult. Nu este o jucarie!
Caracteristici
| Culoare | Light Blue |
| UM | Buc |
| cod_culoare | #0000FF |
| Produs pentru | Baieti |
| Varsta recomandata | 0 Luni-12 Luni |
| Dimensiuni produs | 84x49x30 cm |
| Greutate maxima recomandata | maxim 15 kg |
| Material | plastic non toxic si non alergic |
| Caracteristici speciale | 2 suporturi incorporate pentru sapun |
| Tip produs | cadita bebe |
| Matrial | plastic non toxic si non alergic |
| Greutate produs (kg) | 0.95 kg |
Opinii
Pareri Cadita bebe 84 cm, Disney, Mickey Love, Light Blue
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.


