Baveta dubla strat cu buzunar colector
Descriere
Cu bavetele colorate, comode si practice, alimentatia copilului este o adevarata bucurie. Baveta dublu strat cu buzunar colector este ideala pentru protectia hainutelor cand este hranit copilul.
Caracteristici:
- potrivita pentru copii cu varsta de 6 luni+.
-dispune de un buzunar colector, foarte util in momentul in care copilul scapa mancare de la gurita.
- usor de folosit cu sistem de inchidere tip snur.
- material lavabil si usor de curatat.
- are culori şi imprimeuri vesele, cu personaje din lumea animalelor.
- inainte si dupa fiecare utilizare, spalati baveta folosind apă caldă şi detergent delicat. Clatiti bine.
Produs fabricat in EU.
Caracteristici
| Culoare | multicolor |
| cod_culoare | #E31C1A, #00FF00, #0000FF, #F3C931 |
| Produs pentru | Unisex |
| Varsta recomandata | 6 Luni+ |
| Tip produs | baveta |
| Matrial | material impermeabil, bumbac |
| Caracteristici speciale | dispune de un buzunar colector |
| Greutate produs (kg) | 0.065 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 40x30x0.5 cm |
| Dimensiune produs pliat | 40x30x0.5 cm |
| Dimensiuni produs | 38x28 cm |
Opinii
Pareri Baveta dubla strat cu buzunar colector
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.