Baveta cu maneci si imprimeu, bumbac
Descriere
Cu bavetele colorate, comode si practice, alimentatia copilului este o adevarata bucurie. Baveta cu maneci si imprimeu este ideala pentru protectia hainutelor cand este hranit copilul.
Caracteristici:
- potrivita pentru nounascuti, 0 luni+.
- usor de folosit cu sistem de inchidere Velcro, tip scai.
- material cu imprimeu, lavabil si usor de curatat: bumbac si poliester.
- are culori şi imprimeuri vesele, cu personaje din lumea animalelor.
- inainte si dupa fiecare utilizare, spalati baveta folosind apă caldă şi detergent delicat. Clatiti bine.
Produs fabricat in EU.
Caracteristici
| Culoare | multicolor |
| cod_culoare | #0000FF, #00FF00, #F3C931, #E31C1A |
| Produs pentru | Unisex |
| Varsta recomandata | 0 Luni+ |
| Tip produs | baveta |
| Matrial | bumbac, material impermeabil |
| Caracteristici speciale | cu maneci si imprimeu, sistem de inchidere Velcro, tip scai |
| Greutate produs (kg) | 0.083 kg |
| Dimensiune produs in ambalaj | 43x30x1 cm |
| Dimensiune produs pliat | 43x30x1 cm |
| Dimensiuni produs | 35x30 cm |
Opinii
Pareri Baveta cu maneci si imprimeu, bumbac
Spune-ne parerea ta despre acest produs si porneste discutia.